Běháte? To úplně stačí, abyste mohli začít měnit svět k lepšímu.

Jsme partnery RunCzech běžeckých závodů – to znamená, že si přes nás můžete koupit registrace na vybrané pražské závody: Volkswagen maraton 7.5. nebo závod Birell Grand Prix – 10 km.

Jak to funguje?

Startovní čísla kupujeme od společnosti Run Czech za mírně sníženou cenu a rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou evidujeme jako dar na práci Diakonie.

Pro rezervaci startovního čísla stačí vyplnit formulář níže. My vám do dvou dnů na e-mail pošleme údaje k platbě. Jakmile platbu obdržíme, zašleme vám registrační číslo, pod kterým se přihlásíte na webu runzech.com.

Komu můžete pomoci?

  • pomáháme při povodních v ČR a a podporujeme obce v lepší přípravě na mimořádné události
  • poskytujeme humanitární pomoc uprchlíkům v Sýrii, Barmě, Iráku a Jordánsku
  • pomáháme chudým rodinám s živobytím v Zambii, Etiopii a Kambodži
  • a další úžasné věci

 

Kolik stojí registrace?

Všechny neziskovky, které prodávájí registrace, se dohodly na stejné minimální prodejní ceně. Záleží tedy jen na vás, které projekty budete chtít podpořit. Váš dar může být samozřejmě i vyšší!

Volkswagen maraton v Praze 7. 5. 2017: 2 900 Kč
Birell Běh na 10 km v Praze 9. 9. 2017: 1 400 Kč

O využití Vašeho daru Vás budeme pravidelně informovat a na rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou Vám můžeme vystavit potvrzení o daru.

Chcete se stát ještě větším hrdinou?

Získejte svým během pro Diakonii podporu mezi svými přáteli. Staňte se Dobroběžcem jako Martin, který na pomoc dětem v uprchlickém táboře Zaatarí získal 40 000 Kč.

Pro víc informací se ozvěte Zdeňce.

Chci si rezervovat startovní číslo

Chci si rezervovat startovní číslo

K rezervaci startovního čísla stačí vyplnit pár údajů. Po vyplnění formuláře dostanete údaje k platbě a registraci na webu Runzech.

Chcete se na něco zeptat? Nakupujete pro firmu a potřebujete vystavit fakturu?
Sending